ZF Otomatik Şanzıman

ZF binek araç otomatik şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. ZF Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

Hyundai

Otomatik Şanzıman

Türkiye’de ilk ve tek Hyundai otomatik şanzıman yetkili servisi olarak, binek araç otomatik şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Hyundai otomatik şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garantili otomatik şanzıman tamiri ile her zaman güvendesiniz.

Kia

Otomatik Şanzıman

Kia binek araç otomatik şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Kia otomatik şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

DCT

Şanzıman

HYUNDAI ve KIA binek araç DCT şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. DCT şanzıman orijinal yedek parçaları, dct çift kavramaları, aktuatörler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

DSG

Şanzıman

Alman grubu binek araç DSG şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. DSG şanzıman orijinal yedek parçaları, dsg çift kavramaları, mekatronikler, robot tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

EDC

Şanzıman

Fransız grubu binek araç EDC şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. EDC şanzıman orijinal yedek parçaları, EDC çift kavramaları, mekatronikler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

Binek Araç Aktarıcı

Hyundai ve Kia Aktarıcı

Yavru Şanzıman

Binek araç aktarıcınız (Yavru Şanzıman) için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Yavru Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, aktarıcılar, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

Binek Araç

Otomatik Şanzıman

Test Tezgahımız

Kalitemizi sağlama açısından ve siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet sunabilmemiz için otomatik şanzıman test tezgahımız vazgeçilmez bir parçamızdır.

çalıştığımız markalar