Allison Kaya Kamyonu

Otomatik Şanzıman

Ticari aracınızın Allison otomatik şanzımanı için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Allison Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

  • AT SERİLERİ
  • MT SERİLERİ
  • CLBT SERİLERİ
  • 5K-6K-8K-9K SERİLERİ
  • DP 800
  • 3K-4K SERİLERİ
  • 2K SERİLERİ

CAT Kaya Kamyonu

Otomatik Şanzıman

Ticari aracınızın CAT otomatik şanzımanı için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. CAT Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

JCB Kaya Kamyonu

Otomatik Şanzıman

Ticari aracınızın JCB otomatik şanzımanı için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. JCB Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

GREYDER Kaya Kamyonu

Otomatik Şanzıman

Ticari aracınızın GREYDER otomatik şanzımanı için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. GREYDER Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

VOLVO Kaya Kamyonu

Otomatik Şanzıman

Ticari aracınızın VOLVO otomatik şanzımanı için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. VOLVO Şanzıman orijinal yedek parçaları, otomatik şanzımanlar, hidrolik üniteler, tamir kitleri ve çok daha fazlası ZDF Otomotiv’de. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garanti ile her zaman güvendesiniz.

çalıştığımız markalar